2 Room Apartment Neighborhood Liberation Near Tram And Shops
70 m²
2 hálószoba
1 fürdőszoba
Összes megtekintése
Elhelyezkedés
Az egész ingatlanban Wi-Fi-t tartalmazó 2 Room Apartment Neighborhood Liberation Near Tram And Shops apartman Nizza városában található, 0,5 km-re a Nice Cote d'Azur repülőtértől. Amíg ebben apartmanban tartózkodnak, a vendégek igénybe vehetik a mikrohullámú sütővel, konyhai edényekkel és mosógéppel felszerelt teljesen felszerelt konyhát.
Az ingatlan egy 5 perces sétára van a Brasserie Artisanale de Nice területétől, az Ortodox székesegyház pedig 1 kilométerre van. Ez az apartman 10 perc sétára fekszik Nizza városközpontjától. Számos étterem, mint például a La Casa di Giulia és La Casa di Giorgio, 150 méterre találhatók az 2 Room Apartment Neighborhood Liberation Near Tram And Shops apartmantól. Az 2 Room Apartment Neighborhood Liberation Near Tram And Shops apartman a Gare du Sud közelében helyezkedik el.
Az apartman 2 szobát foglal magába. Az apartmanban 1 fürdőszoba található.
A Gare de Nice-Ville pályaudvar pályaudvar 15 perc sétára van a szállástól.
Melyek a top látnivalók az 2 Room Apartment Neighborhood Liberation Near Tram And Shops apartman közelében?
A Musée Marc Chagall, amely megér egy látogatást, mindössze néhány lépésre található az 2 Room Apartment Neighborhood Liberation Near Tram And Shops apartman területétől.
❓
Mekkora a távolság az 2 Room Apartment Neighborhood Liberation Near Tram And Shops apartman és a városközpont között?
Az 2 Room Apartment Neighborhood Liberation Near Tram And Shops apartman körülbelül 1 km-re helyezkedik el a városközponttól.
❓
Az 2 Room Apartment Neighborhood Liberation Near Tram And Shops apartman milyen fizetési módokat engedélyez?
Az 2 Room Apartment Neighborhood Liberation Near Tram And Shops apartman csak készpénz fizetési módot tud elfogadni.
❓
Az 2 Room Apartment Neighborhood Liberation Near Tram And Shops apartman mekkora távolságra van a repülőtértől?
A Nice Cote d'Azur repülőtér az 2 Room Apartment Neighborhood Liberation Near Tram And Shops apartman területétől körülbelül 0,5 km-re van.
❓
Melyik az apartman területéhez legközelebbi tömegközlekedési megálló?
A Gare de Nice-Ville pályaudvar vasútállomás 950 méterre helyezkedik el az apartman területétől.
❓
Hol lehet ebédelni vagy vacsorázni nem messze az apartman területétől?
A La Casa di Giulia és La Casa di Giorgio, melyek 150 méterre vannak az apartman területétől, kifejezetten ajánlott.
❓
Az 2 Room Apartment Neighborhood Liberation Near Tram And Shops apartman kínál ingyenes internetet?
Igen, az 2 Room Apartment Neighborhood Liberation Near Tram And Shops apartman kínál internetet, ingyen.
Szolgáltatások
Internet-hozzáférés
Wi-Fi
Wi-Fi a szobákban
Parkolás
Parkolás
Konyha tulajdonságai
Elektromos vízforraló
Konyhaedények
Szoba tulajdonságai
Tea és kávéfőző
Étkezőasztal
Vasaló eszközök
Fürdőszoba tulajdonságai
Mosógép
Elhelyezkedés
Mutassa a térképen:
Látnivalók
Nagyszerű éttermek
Közlekedés
Repülőterek
Nice Cote d'Azur
9 km
Vasútállomások
Chemins de Fer de Provence Train Station
400 m
Szobák és felszereltség
Az apartman 2 szobát foglal magába. Az apartmanban 1 fürdőszoba található.
A szabad szobák ellenőrzéséhez kérjük, adja meg, hogy mely napokon kíván ott tartózkodni!
Szabad szobák ellenőrzése
Szobák keresése…
Elérhető hotelek ellenőrzése
Hotelek keresése…
Fotógaléria
Értékelések
Értékelések megtekintése
Írja meg saját értékelését!
Még nincsenek hozzászólások :(
Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait